BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE
Buďte si istí, že vy a vaše deti sú v našej spoločnosti v maximálnom bezpečí.
ZARUČENÝ POKROK
Rýchlosť s akou budete napredovať vás prekvapí. O to sa postaráme.

ŠTYRI RODINNÉ STREDISKÁ

SALAMANDRA RESORT
SALAMANDRA RESORT

je moderné rodinné stredisko so skvelými podmienkami predovšetkým pre deti. Hotel Salamandra vám naviac dáva možnosť vychutnať si toto skvelé miesto intenzívne.

KRAHULE
KRAHULE

sú rovnako skvelým miestom pre rodiny s deťmi. Detský park a dva detské vleky sú geniálnym miestom pre tých najmenších. Slnečný južný svah, sedačková lanovka a každodenné večerné jazdenie sú ďalšími benefitmi tohto populárneho strediska.

SKALKA ARENA
SKALKA ARENA

je skvelé miesti nelen pre deti, aj aj pre ich rodičov, ktorí tu nájdu terén, ktorý uspokojí aj tých náročných. Okrem toho je Skalka miestom číslo 1 pre milovníkov bežeckého lyžovania. Relax centrum priamo v stredisku vám umožní zregenerovať a načerpať sily do ďalších dní.

KRÁLIKY
KRÁLIKY

je útulné moderné stredisko v bezprostrednej blízkosti Banskej Bystrice. V stredisku sa nachádza 4 sedačková lanovka, 2 vleky a detská škôlka. Stredisko ponúka komplexné služby a je vhodné najmä pre rodiny s deťmi.

DETSKÁ ŠKÔLKA

Vaši najmenší si u nás užijú skvelú zábavu pri ktorej dosiahnu poktok raketovou rýchlosťou. Vy si ako rodičia si môžete byť istí, že vaše deti sú u nás  v bezpečí.

Či už chcete spraviť na lyžiach prvé kroky alebo sa chcete posunúť o level vyššie smerom ku carvingu alebo volnému terénu, naši inštruktori sú garanciou úspešného naplnenia vašich cieľov.

LYŽOVANIE

SNOWBOARDING

Začať so snowboardom nie je nikdy neskoro bez ohľadu na váš vek.  S našimi inštruktormi spravíte v priebehu niekoľkých hodín pokrok, ktorý vás nielen prekvapí, ale aj motivuje do ďalších krokov.

Sme prvou školou bežeckého lyžovania na Slovensku. Naučíme vás, ako na to a vezmeme vás na tie nejlepšie miesta, ktoré poskytuje stredisko Skalka.

BEŽECKÉ LYŽOVANIE

Ski&Snb školapublishclosedclosed
ski-snb-skola Z Z$http://www.snowancy_title][/vc_column]

Ak je vašou túžbou stať sa skvelým lyžiarom alebo boardistom, objaviť čaro carvingu, jazdy vo volnom teréne či freestylu, neexistuje pre vás lepšia adresa. Jeden z našich top inštruktorov vám túto túžbu pomôže naplniť.

[/vc_row]

Start typing and press Enter to search