top of page
snowsports-33.jpg


 Staň sa jedným z nás! 

 Vieš lyžovať alebo boardovať? Máš v zime voľný   čas na prácu snov? Neváhaj, pridaj sa k nám! 

Prečo pracovať v SNOWSPORTS?

 PRACOVNÁ

ATMOSFÉRA 

snowsports-13.jpg

Ak je niečo na čom nám záleží, tak je to atmosféra v tíme. Skvelý kolektív, prístup nadriadených a priateľské vzťahy sú veci, ktoré systematicky budujeme kvôli spokojnosti našich inštruktorov.

Podmienky, ktoré vytvárame, sa nebojíme nazvať bezkonkurenčné. Majú motivovať našich inštruktorov, aby tí motivovali našich klientov. Flexibilný pracovný čas je samozrejmosťou. 

 PRACOVNÉ PODMIENKY 

snowsports-34.jpg

 OSOBNÝ

ROZVOJ 

DSC04097.jpg

V našom tíme pôsobia ľudia z lektorského zboru Zväzu slovenského lyžovania (ZSL). Predstav si možnosť jazdiť s nimi celú sezónu! Existuje pre tvoj rozvoj niečo lepšie?

Už pre začínajúcich inštruktorov máme bezkonkurenčný mzdový systém, ktorý im zabezpečí čistú mzdu na úrovni 100 EUR za odpracovaný víkend a k tomu ďalšie bonusy! 

 PLATOVÉ OHODNOTENIE 

snowsports-06.jpg

SPOLOČENSKÝ ROZMER

snowsports-36.jpg

Naša práca má aj spoločenský rozmer. Počas sezóny realizujeme viaceré komunitné programy, v ktorých pomáhame deťom zo znevýhodnených skupín objaviť čaro zimných športov.

Ak sa rozhodneš stráviť u nás celú sezónu, máme pre teba benefity, vďaka ktorým zažiješ zimu, na ktorú budeš dlho spomínať. 

Ako sa stať členom tímu?

snowsports-35.jpg

 SOM INŠTRUKTOR 

Ak si kvalifikovaný inštruktor a máš chuť objaviť svet SNOWSPORTS, naše dvere máš otvorené.  Vyplň formulár a chystaj sa na sezónu! 

snowsports-38.jpg

 NIE SOM INŠTRUKTOR 

Ak ešte inštruktorom nie si, daj nám o sebe vedieť vyplnením formulára. NEMUSÍŠ BYŤ EXPERT! Predstavíme Ti pohodlný a rýchly spôsob, ako sa stať súčasťou nášho tímu.

FORMULÁR PRE ZÁUJEMCOV O PRÁCU

Máš v zime voľný čas? Máš rád/a hory, baví Ťa práca s deťmi a vieš lyžovať alebo snowboardovať?

Napadlo Ti niekedy, že existuje BRIGÁDA SNOV s výborným zárobkom a flexibilným pracovným časom?

bottom of page

Prihláste sa k odberu noviniek

* indicates required

Intuit Mailchimp