top of page
1.jpg

 Dovolenka v Nízkych   Tatrách na Táloch 

 Pre milovníkov krásnej prírody máme na prenájom   apartmán v komplexe Talberg 

Všetko, čo potrebujete pre svoje pohodlie

V novom komplexe Talberg vám ponúkame prenájom kompletne vybaveného 2-izbového apartmánu pre 2-4 osoby s predzáhradkou, samostatnou miestnosťou pre uskladnenie lyží a bicyklov a podzemným parkovaním priamo pod apartmánom.

Čo máte na blízku?

jasna_edited.jpg

 JASNÁ - Chopok Juh 

Stredisko Jasná - jeho južná časť - sa nachádza 6 minút jazdy autom alebo skibusom. Z južnej strany sa dnes pohodlne dostanete nielen na vrchol  (Rotunda, Kamenná chata), ale aj na severnú stranu strediska.

myto.jpg

 MÝTO ski & bike 

Celoročné stredisko Mýto sa nachádza 5 minút jazdy autom. V zime ponúka alternatívu pre Jasnú alebo Tále a v lete zase možnosť zábavy pre väčších aj menších, ktorí majú najmä radi horskú cyklistiku.

Tale golf.jpg

 TÁLE golf & ski 

V bezprostrednej blízkosti apartmánu je pre fanúšikov golfu lákadlo v podobe jedného z najkrajších ihrísk na Slovensku. V zime sú Tále najbližším lyžiarskym strediskom so 6 vlekmi, ideálnym pre rodiny s deťmi.

nizke-tatry2.jpg

 Národný park NÍZKE TATRY 

Okolie Tálov je posiate možnosťami ako tráviť čas na letnej alebo zimnej dovolenke (Bystrianska jaskyňa, Štefániková chata pod Ďumbierom, jazero Krpáčovo, skialpinizmus, freeride na Derešoch a iné). Stačí si vybrať.

Ako rezervovať?

Cena

80,- EUR / noc

Dostupnosť

Kontakt - Rezervácia

bottom of page

Prihláste sa k odberu noviniek

* indicates required

Intuit Mailchimp